FormFutura Engineering LCD Series - Flex 63A Resin comes in 1 colour. No shop we follow lists a price we can compare yet.
Colours1
Specifications
| Brand | FormFutura |
|---|---|
| Material | Resin Engineering |
| Net weight | 500 g |
Settings people use
The temperatures people print this at, from measurements they sent in.
Nobody has sent in the settings they print this at yet.
More from FormFutura
All FormFutura materials- ASA
FormFuturaASA ApolloX
750 g–8 kg · 1.75 mm / 2.85 mm
€46.53/kg
€34.90 for 750 g
in stock · 3 shops
- PETG
FormFuturaPETG Hdglass
750 g–8 kg · 1.75 mm / 2.85 mmSilk, Metallic, Translucent
€37.85/kg
€28.39 for 750 g
in stock · 2 shops
- PLA
FormFuturaGalaxy PLA
750 g–2.3 kg · 1.75 mm / 2.85 mmSparkle
€37.32/kg
€27.99 for 750 g
in stock · 2 shops
- PLA
FormFuturaReForm r PLA
1 kg · 1.75 mm
€20.90/kg
€20.90 for 1 kg
in stock · 2 shops