HYMAG'IN Milliwave costs from €968.00 at 1 shop, in 1 colour.
Colours1
Best price per colour
| Colour | from | Per kg | Shops | Stock |
|---|---|---|---|---|
| €968.00 | €1,936.00 | 1 | In stock |
Specifications
| Brand | HYMAG'IN |
|---|---|
| Material | Composite |
| Diameter | 1.75 mm |
| Net weight | 500 g |
Slicer profile
No slicer profile for Composite: OrcaSlicer has no one generic Composite profile to build it on.
Settings people use
The temperatures people print this at, from measurements they sent in.
Nobody has sent in the settings they print this at yet.
More from HYMAG'IN
All HYMAG'IN materials- Composite
HYMAG'INLowra
500 g · 1.75 mm
€968.00/kg
€484.00 for 500 g
in stock · 1 shop
Other Composite with prices
All Composite- Composite
FillamentumTimberfill
750 g · 1.75 mm / 2.85 mm
€40.49/kg
€30.37 for 750 g
in stock · 1 shop
- Composite
ExtrudrXPETG CF
800 g–5 kg · 1.75 mm / 2.85 mmCarbon fibre
€60.50/kg
€151.24 for 2.5 kg
in stock · 1 shop
- Composite
KexcelledThe K11 PEEK GF10
1 kg · 1.75 mmGlass fibre
€519.00/kg
€519.00 for 1 kg
in stock · 1 shop
- Composite
CreatBotPEEK-CF
1 kg · 1.75 mmCarbon fibre
€799.00/kg
€799.00 for 1 kg
in stock · 1 shop