Phrozen Aqua comes in 6 colours. No shop we follow lists a price we can compare yet.
Colours6
Specifications
| Brand | Phrozen |
|---|---|
| Material | Standard Resin |
| Sold in | 500 g · 1 kg · 2 kg |
Settings people use
The temperatures people print this at, from measurements they sent in.
Nobody has sent in the settings they print this at yet.
More from Phrozen
All Phrozen materials- Standard Resin
PhrozenAqua 8K Resin
1 kg–5 kg
€69.94/kg
€69.94 for 1 kg
in stock · 1 shop
- Standard Resin
PhrozenAqua 4K Resin
1 kg–5 kg
€49.97/kg
€49.97 for 1 kg
in stock · 1 shop
- Standard Resin
PhrozenWater Washable
1 kg–5 kg
€45.99/kg
€229.95 for 5 kg
in stock · 1 shop
- Resin Engineering
PhrozenCeramic Pro
500 g–1 kg
€402.92/kg
€402.92 for 1 kg
in stock · 1 shop
Other Standard Resin with prices
All Standard Resin- Standard Resin
1 kg
€16.39/kg
€16.39 for 1 kg
in stock · 3 shops
- Standard Resin
PrimaCreatorValue UV / DLP Resin Standard
Translucent
€19.80/kg
€9.90 for 500 g
in stock · 2 shops
- Standard Resin
PrimaCreatorValue UV / DLP Resin Water Washable
500 g–1 kgTranslucent
€23.80/kg
€11.90 for 500 g
in stock · 2 shops
- Standard Resin
AnycubicStandard Resin
1 kg–10 kgTranslucent
€17.90/kg
€17.90 for 1 kg
in stock · 2 shops