Phrozen Aqua 4K Resin costs from €49.97 at 1 shop, in 2 colours.
Colours2
Best price per colour
| Colour | from | Per kg | Shops | Stock |
|---|---|---|---|---|
| €49.97 | €49.97 | 1 | In stock |
1 more colour has no price we can compare.
Grey
Specifications
| Brand | Phrozen |
|---|---|
| Material | Standard Resin |
| Sold in | 1 kg · 5 kg |
Settings people use
The temperatures people print this at, from measurements they sent in.
Nobody has sent in the settings they print this at yet.
More from Phrozen
All Phrozen materials- Standard Resin
PhrozenAqua 8K Resin
1 kg–5 kg
€69.94/kg
€69.94 for 1 kg
in stock · 1 shop
- Standard Resin
PhrozenWater Washable
1 kg–5 kg
€45.99/kg
€229.95 for 5 kg
in stock · 1 shop
- Resin Engineering
PhrozenCeramic Pro
500 g–1 kg
€402.92/kg
€402.92 for 1 kg
in stock · 1 shop
- PC
PhrozenRigid PC/GF-like
500 g–5 kgGlass fibre
€101.00/kg
€504.99 for 5 kg
in stock · 1 shop
Other Standard Resin with prices
All Standard Resin- Standard Resin
1 kg
€16.39/kg
€16.39 for 1 kg
in stock · 3 shops
- Standard Resin
PrimaCreatorValue UV / DLP Resin Standard
Translucent
€19.80/kg
€9.90 for 500 g
in stock · 2 shops
- Standard Resin
PrimaCreatorValue UV / DLP Resin Water Washable
500 g–1 kgTranslucent
€23.80/kg
€11.90 for 500 g
in stock · 2 shops
- Standard Resin
AnycubicStandard Resin
1 kg–10 kgTranslucent
€17.90/kg
€17.90 for 1 kg
in stock · 2 shops