Skip to content
PrinterialsPrinterials home

Zetamix by Nanoe

Porcelain

Other0 colours

Zetamix by Nanoe Porcelain comes in 0 colours. No shop we follow lists a price we can compare yet.

Colours0

Colours not listed yet.

Specifications

The maker has not published specifications we could confirm yet.

Slicer profile

No slicer profile for Other: OrcaSlicer has no one generic Other profile to build it on.

Settings people use

The temperatures people print this at, from measurements they sent in.

Nobody has sent in the settings they print this at yet.

More from Zetamix by Nanoe

All Zetamix by Nanoe materials
  • Zetamix by NanoeZirconia

    500 g · 1.75 mm / 2.85 mm

    €723.58/kg

    €361.79 for 500 g

    in stock · 1 shop

  • Zetamix by NanoeEpsilon

    500 g · 1.75 mm

    No prices available

  • Zetamix by Nanoe17-4PH Stainless Steel

    Colours not listed yet

    No prices available

  • Zetamix by Nanoe316L

    Colours not listed yet

    No prices available

Other Other with prices

All Other
  • SpectrumHDPE

    500 g–1 kg · 1.75 mm

    €79.90/kg

    €79.90 for 1 kg

    in stock · 4 shops

  • SpectrumPEBA

    800 g · 1.75 mm

    €81.13/kg

    €64.90 for 800 g

    in stock · 4 shops

  • ColorFabballPHA

    750 g · 1.75 mm / 2.85 mm

    €41.99/kg

    €31.49 for 750 g

    in stock · 2 shops

  • eSUN3D PEBA-90A

    800 g · 1.75 mm

    €87.38/kg

    €69.90 for 800 g

    in stock · 2 shops